Volkssportfeesten

Ieder jaar, tijdens het voorlaatste weekend van augustus, strijden 18 wijken/straten op de Dries in 10 verschillende proeven om de titel van sportiefste straat van Sinaai. Na de strijd in de arena barst er een volksfeest los in de feesttent. Tot in de vroege uurtjes wordt er nagekaart en verbroederd met de andere ploegen.

Deze proeven kunnen vooraf worden geoefend. Heel wat straten maken er gezellige trainingsavonden van waar men in een leuke sfeer kennismaakt met zijn buren.  De ideale manier om heel wat inwoners van je straat te leren kennen.

Dit jaar verwelkomen we de Wilgenstraat als nieuwe ploeg. Zo zullen er geen 18 maar 19 ploegen strijden om de beker.

De editie 2020 vindt plaats op vrijdag 21 augustus (vanaf 19u) en zaterdag 22 augustus (vanaf 18u) plaats op de Dries van Sinaai.

De kapiteinsvergadering gaat door op maandag 10 augustus om 20 uur in jeugdhuis Troelant.
Wens je deel te nemen? Neem contact op met de kapitein van je wijk/straat.

Volg ons op Facebook!

volkssportfeesten sinaai
Overzicht kapiteins per straat of wijk

Karel Van Buynder
Sinaaidorp 63, Sinaai
0499 72 56 74
karelvanbuynder@hotmail.com

Frederik Creve
Hulstbaan 236, Sinaai
0497 57 79 46
creve.smet@telenet.be

Peggy Annaert
Wijnveld 89, Sinaai
0486 60 53 99
danny-peggy@outlook.com

Nancy Dherinne
Elzenstraat 58, Sinaai
0479 97 78 21
nancy.dherinne@gmail.com

Patrick Moens
Hooimanstraat 53, Sinaai
0497 54 25 35
moens.depauw@gmail.com

Stefan Vercauteren
Klokke Roelandlaan 44, Sinaai
0479 49 04 76
stefan.vercauteren@live.be

Nick Heirwegh
Leebrugstraat 22a, Sinaai
0473 66 94 74
den_boer@hotmail.com

Wim Van Steenacker
Loverkenslaan 28, Sinaai
0476 46 97 64
wvs-interieur@telenet.be

Matthias Thuysbaert
Maricolenstraat 33, Sinaai
m.thuysbaert@outlook.com

Kris Cerpentier
Wijnveld 139, Sinaai
03 789 95 36
kris.cerpentier@gmail.com

Guy De Permentier
Molenstraat 52, Sinaai
0496 23 80 23
guy.de.permentier@telenet.be

Geert Fonteyne
Neerstraat 89, Sinaai
0473 79 88 59
geert.fonteyne@gmail.com

Carl Melens
Stenenmuurstraat 63, Sinaai
0486 97 62 72
carl.melens@gmail.com

Dries Van De Voorde
Tinelstraat 8, Sinaai
0474 03 79 31
dries.vandevoorde4@gmail.com

Bart Claes
Wijnveld 52, Sinaai
0497 45 49 89
info@wijnveld.be

Hendrik Van Belleghem
Zakstraat 88, Sinaai
03 772 42 47
vanbelleghemhendrik@gmail.com 

Isabelle Van Iseghem
Weimanstraat 19, Sinaai
0473 85 14 48
isabelle.vaniseghem@gmail.com

Algemene coördinatie:
Etienne Meul
Helsvuurstraat 30, Sinaai
03 772 52 41

Sportieve coördinatie:
Peter Van Garsse
Zwaanaardestraat 31, Sinaai
0499 36 60 95
volkssportfeesten@sinaaileeft.be

Uitslag 2019
volkssportfeesten sinaai 2019
Foto’s