Volkssportfeesten

Ieder jaar, tijdens het voorlaatste weekend van augustus, strijden 14 wijken/straten op de Dries in 10 verschillende proeven om de titel van sportiefste straat van Sinaai.

Deze proeven kunnen vooraf worden geoefend. Heel wat straten maken er gezellige trainingsavonden van waar men in een leuke sfeer kennismaakt met zijn buren.  De ideale manier om heel wat inwoners van je straat te leren kennen.

In 2022 vinden de Volkssportfeesten plaats op vrijdag 19 en zaterdag 20 augustus. De kapiteinsvergadering waarop de proeven worden voorgesteld is op maandag 8 augustus.

Wens je deel te nemen? Neem contact op met de kapitein van je wijk/straat.

Volg ons op Facebook!

Overzicht kapiteins per straat of wijk

Karel Van Buynder
Sinaaidorp 63, Sinaai
0499 72 56 74
karelvanbuynder@hotmail.com

Frederik Creve
Hulstbaan 236, Sinaai
0497 57 79 46
creve.smet@telenet.be

Peggy Annaert
Wijnveld 89, Sinaai
0486 60 53 99
danny-peggy@outlook.com

Nancy Dherinne
Elzenstraat 58, Sinaai
0479 97 78 21
nancy.dherinne@gmail.com

Jeroen Aerssens
Hooimanstraat, Sinaai
0470 69 25 45

jeroen.aerssens@hotmail.be

Nick Heirwegh
Leebrugstraat 22a, Sinaai
0473 66 94 74
den_boer@hotmail.com

Jurgen Vissers
Loverkenslaan 32, Sinaai
0479 74 94 51
jurgen.vissers@distriwaas.be

Matthias Thuysbaert
Maricolenstraat 33, Sinaai
m.thuysbaert@outlook.com

Kris Cerpentier
Wijnveld 139, Sinaai
03 789 95 36
kris.cerpentier@gmail.com

Guy De Permentier
Molenstraat 52, Sinaai
0496 23 80 23
guy.de.permentier@telenet.be

Geert Fonteyne
Neerstraat 89, Sinaai
0473 79 88 59
geert.fonteyne@gmail.com

Carl Melens
Stenenmuurstraat 63, Sinaai
0486 97 62 72
carl.melens@gmail.com

Dries Van De Voorde
Tinelstraat 8, Sinaai
0474 03 79 31
dries.vandevoorde4@gmail.com

Bart Claes
Wijnveld 52, Sinaai
0497 45 49 89
info@wijnveld.be

Hendrik Van Belleghem
Zakstraat 88, Sinaai
03 772 42 47
vanbelleghemhendrik@gmail.com 

Isabelle Van Iseghem
Weimanstraat 19, Sinaai
0473 85 14 48
isabelle.vaniseghem@gmail.com

Algemene coördinatie:
Etienne Meul
Helsvuurstraat 30, Sinaai
03 772 52 41

Sportieve coördinatie:
Peter Van Garsse
Zwaanaardestraat 31, Sinaai
0499 36 60 95
volkssportfeesten@sinaaileeft.be

Uitslag 2021
Foto’s